HAKKIMIZDA

Trabzon İlaçlama Firması Mavi İlaçlama 0 533 426 04 27

Trabzon İlaçlama Firması Mavi İlaçlama 0 533 426 04 27

Trabzon İlaçlama Firması olan Trabzon İlaçlama yani  Mavi Danışmanlık Hijyen ve Çevre Sağlığı Sistemleri (M.D.P.M), Haşere Kontrol ve İlaçlama Hizmetleri Mart 2001’de Danışmanlık hizmetleri adı altında başlamıştır. Trabzon’da Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001-HACCP) Danışmanlıklarını yapan firmamız Nisan 2003‘de Mavi Danışmanlık Hijyen ve Çevre Sağlığı Sistemleri adını aldı. Haziran 2006 tarihinde sağlık bakanlığının istediği belgeleri tamamlayarak; Trabzon’da Ziraat mühendisimizin denetiminde hizmet vermeye başladı.

Trabzon İlaçlama, Fabrikalar, Oteller, restorantlar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Yerleşim alanları, Konutlar, Gıda fabrikaları ve Gıda depoları gibi insanların yaşam alanlarında zararlı kontrol ve mücadelesi (pestcontrol) konusunda hizmet vermeye müşterilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz.

Trabzon İlaçlama Firması olarak bizler Hizmetlerimizi DENEYİMLİ KADROMUZLA gerçekleştirmekte, Ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen, ziraat mühendisi ve kalite yönetim sistemi danışmanı (iç denetçi, Haccp, İSO 9001 eğitim sertifikalı) ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.

Abonemiz olan müşterilerimizden gelen acil çağrılara azami 6 saat içerisinde cevap vermekte, problemleri en kısa sürede çözmekteyiz.

T.C. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan firmamız, müşterilerine, HACCP standartlarında raporlama sunmakta. Dünya Sağlık Örgütü, (WHO) ve Dünya Standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

Yasal sorumluluklarının farkında olan TRABZON MDPM İLAÇLAMA T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından yayınlanan ‘’ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİN KULLANIM USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK’’ gereği YETKİ BELGESİ almıştır.

Trabzon İlaçlama Firmamız, hizmetlerinin kalitesini düşürmemek ve sürekli yükseltmek amacıyla TSE Hizmet Yeterlilik Belgesini de alarak TS 8358 Ev, İşyeri ve Yerleşim Alanları Zararlıları İle Mücadele Hizmetleri Genel Kuralları Standardına uygun hizmet vereceğini denetime açmıştır.

Her konunun temelinde eğitim yattığı düşüncesinde olan MDPM İLAÇLAMA, müşterilerine, eğitim vermektedir. Eğitim ile personeli bilinçlendirmek, konuya entegrasyonu sağlamak ve mücadele de başarı oranını arttırmak amaçlanmaktadır.

Bunlar firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bazıları, bir de söylenemeyen ve yazılamayanlar var ki işte onları ancak Trabzon İlaçlama – Mavi İlaçlama firmasıyla çalıştığınızda fark edeceksiniz.